info@rrproduction.sk +421 907 589 054

Špeciálni hostia

Braňo Mojsej

Nestarnúca celebrita, ktorá sa na každej akcii postarala o výbornú atmosféru v clube a priláka davy ľudí. Najznámejšie hity ako "Do vody ma hoď, Piejeme ferent cez internet alebo V dome" vyburcujú celý club a zaručujú obrovskú zábavu. Medzi známymi hitmi Braňo predvedie jeho moderátorsky talent a zahrá si súťaže s dregerom.

Video:
Braňo Mojsej - Fun House Poprad

Braňo Mojsej
Braňo Mojsej

Braňo Mojsej ml. a skupina Protection

Jablko nepadlo ďaleko od stromu a Braňo Mojsej ml. je charizmatický mladý spevák, ktorý so svojou skupinou Protection preráža na scénu. Na Vašom podujatí zahrajú covery známych rockových ale aj popových pesni a nebude chýbať ani vlastná tvorba.

Protection

Miguel

Latino DJ a učieľ tanca. Pochádza z Ekvádoru, no už niekoľko rokov pôsobí na Slovensku, kde má vlastnú tanečnú školu. Svojím osobitým humorom v spojení s jeho latinskoamerickým prízvukom si za krátky čas získal obrovské množstvo fanúšikov, ktorí prichádzajú na jeho podujatia načerpať energiu, ktorá z neho srší.

Video:
Ibiza club Košice

Miguel
Miguel

Ladies night

V spolupráci s Magnifique agency, ktorá ma na Slovensku najlepších profesionálnych striptérov organizujeme ladies night, ktoré su v tomto období veľmi populárne. Taktiež vieme zabezpečiť hostessov alebo obsluhu hore bez

ladies night
ladies night

Mirjami

Poľská DJka ktorá dobíja svet. Za dva roky sa jej podarilo odohrať svoj set v krajinách ako Japonsko, Indonézia, Malajzia, Čína, Tai-wan, Spojené Arabské Emiráty, Turecko, Poľsko, Česko, Slovensko, Ukrajina, Estónsko, Belgicko, Francúzsko, Veľká Británia, Taliansko a Nemecko. Okrem toho, že je skvelá DJka má zaujímavý koncept s erotickým podtónom. Využíva sporo odeté aj nahé gogo tanečníce, s ktorými provokuje davy ľudí.

Video:
Mirjami feat. Rob Dee - Sex & Sweat Pepino párty s Mirjami v Poľsku

mirjami
mirjami

CREEK SOUND

Je unikátne spojenie populárnej tanečnej hudby a elektrických huslí. DJ A-Z Best a Peter Orgován Vám zaručujú novú a netradičnú violin show, ktorá zaujme návštevníkov Vášho klubu. V spolupráci s producentom Matt De La Peet vydali singel s názvom Opera, s ktorým účinkovali na rôznych festivaloch a v kluboch na Slovensku, ale aj Maďarsku a Taliansku.

Video:
Matt De La Peet & Creek Sound – Opera ENJOY club Žilina

creek sound

Kúzelník Laco

Predstavujeme Vám majstra Česko-Slovenska v mikromágii, ktorý Vás profesionálnym prevedením kúziel so štipkou humoru dostane do nemého úžasu. Hodí sa na akýkoľvek typ eventu, kde sa dokáže predviesť krátkou stand-up comedy a následne predvádzaním mikromágie priami pred zrakmi návštevníkov.

Kúzelník Laco