LADIES NIGHT u teba doma

Prešlo niekoľko mesiacov a my sme sa nemali možnosť vidieť osobne. Ale ideme to napraviť :) Myslíme na Vás aj počas tohto zvláštneho obdobia a preto sme sa rozhodli potešiť Vaše oči, zmysly a spríjemniť Vám krásny sviatok MDŽ. Úplne inak. Bude to veľmi vzrušujúce a legendárne, my prídeme priamo k Vám „domov“ do Vašich telefónov, televízorov a rôznych iných monitorov. Znie to divne? Zvolajte Vaše kamarátky, naplánujte si 5.marca pretože marec patrí Vám milé dámy. 5.marec si vyhraďte len pre seba a sledujte Ladies Night priamo z obývačky pri dobrom vínku, Prossecu alebo len tak pri čajíku. A my s našou produkciou kameramanov, strihačov a celým štábom sa postaráme o to, aby ste mohli sledovať šteklivé vystúpenia zahraničných striptérov naživo. A nielen to. Áno, budeme vysielať naživo počas celého večera. Roberto a Johnny prídu z Prahy, Francis z Viedne, Matthew z Bratislavy a moderátor Tom Kave priamo z východu. Ladies Night bude prebiehať v jednom divadelnom priestore a bude venovaná len Vám dámy. Za to, že ste dlho čakali.


Spustenie live prenosu : 19:30
Začiatok show : 20:00
Koniec show : 22:00
Lady ticket : 8,90 eur


Vstupenka LADY TICKET obsahuje :
• Príjemné posedenie priamo z Vášho domova podľa Vašej chuti
• Dobrý výhľad na pódium z každej strany z viacerých kamier, dokonca pohľad i do zákulisia
• Snímanie striptérov z viacerých kamier naživo
• Zaujímavý zážitok na celý život
• 50% zľava na prvý online dokument pánskeho striptízu v trvaní 2 hodiny / Za oponou


Na čo sa môžete tešiť:
• tombola o množstvo zaujímavých cien
• hudobné mixy rôznych žánrov
• Niektoré dámy sa budú môcť spojiť naživo s moderátorom večera
• tematické vystúpenia slovenských ako i zahraničných účinkujúcich
• show nabitá akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou
• moderátor Tom Kave
• budete vidieť striptérov ešte bližšie ako ste zvyknuté

Najaktuálnejšie informácie na našich inštagramových účtoch @dirtyy_boyzz_menstrip @tomkave_official @rrproduction.sk alebo FB: Dirtyy Boyzz


Ladies night

Obrovský úspech majú podujatia venované dámam. Dva krát v roku organizujeme tour po Slovensku pričom najznámejšia je Len pre ženy tour, ktorá je každý rok VYPREDANÁ a zúčastní sa jej viac ako 1500 žien. 
  • Len pre ženy tour
  • MS sveta v pánskom striptíze
  • Clubové akcie
  • Rozlúčka so slobodou

MEN4QUEEN - Cesta okolo sveta 2020

So skupinou MEN4QUEEN a členmi skupiny DIRTYY BOYZZ sme zorganiovali úspešné turné, ktoré sa konalo v mestách Košice, Poprad, Nitra, Žilina, Bratislava a Trenčín. Dámy si mohli vychutnať profesionálnu tanečnú show s erotickým nádychom. Moderátor podujatia Tom Kave.

Fotoreport: Košice Poprad Nitra Žilina Bratislava Trenčín

Len pre ženy tour 2019

Tradične VYPREDANÁ Len pre ženy tour 2019 kde dámy potešili vystúpenia ako Backstreet boys, Fifty shades of shadow, Joker, Aquaman alebo legendárny Magic Mike. Na podujatí sa okrem slovenských zastupiteľov predstavili aj páni z Rakúska a Brazílie. Počas celého večera sa o dámy starali naši hostessi hore bez.

Fotoreport: Košice Poprad Žilina Nitra Bratislava

Majstrovstvá sveta v pánskom striptíze @Duo battle competition 2019

Najlepší z najlepších! Aj takýmto slovným spojením by sa dali nazvať účinkujúci MS v pánskom striptíze. Špecialitou tohto roku bolo, že páni sa predstavili netradične v duách. Dámy mohli vidieť účinkujúcich zo Slovenska, Maďarska, Poľska, Česka, Talianska a Francúzska.

Fotoreport: Košice, Žilina, Nitra, Bratislava

Len pre ženy tour 2018

Štandardne VYPREDANÁ tour, na ktorej sa predstavili okrem Slovákov aj páni z Talianska, Francúzska a z Kuby. Dámy si mohli vychutnať vzrušujúci večer plný horúcich tancov a jedinečných show. Nechýbal ani photoshooting alebo aj takzvaný lapdance - tanec pre dámu na stoličke.

Súkromná rozlúčka so slobodou - Pánsky striptíz

Rozlúčka so slobodou na vami vybranom mieste? Striptér príde priamo k Vám! Neodmysliteľnous súčasťou dámskej rozlúčky so slobodou je pánsky striptíz, pričom si môžete vybrať z našej ponuky tanečníkov. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať - TU