info@rrproduction.sk +421 907 589 054

Špeciálni hostia

Dirtyy Boyzz

V spolupráci so skupinou Drityy Boyzz organizujeme pravidelne Len pre ženy tour, s ktorou sme vypredali niekoľko sál, prípadne Intim lady party, ktorá je pre cluby. Jedná sa o podujatie v štýle Ladies night realizované slovanskými ako aj zahraničnými striptérmi a špeciálnymi hosťami.

Dirtyy Boyzz
Dirtyy Boyzz

Braňo Mojsej ml. a skupina Protection

Jablko nepadlo ďaleko od stromu a Braňo Mojsej ml. je charizmatický mladý spevák, ktorý so svojou skupinou Protection preráža na scénu. Na Vašom podujatí zahrajú covery známych rockových ale aj popových pesni a nebude chýbať ani vlastná tvorba.

Protection

Miguel

Latino DJ a učieľ tanca. Pochádza z Ekvádoru, no už niekoľko rokov pôsobí na Slovensku, kde má vlastnú tanečnú školu. Svojím osobitým humorom v spojení s jeho latinskoamerickým prízvukom si za krátky čas získal obrovské množstvo fanúšikov, ktorí prichádzajú na jeho podujatia načerpať energiu, ktorá z neho srší.

Video:
Ibiza club Košice

Miguel
Miguel

Mirjami

Poľská DJka ktorá dobíja svet. Za dva roky sa jej podarilo odohrať svoj set v krajinách ako Japonsko, Indonézia, Malajzia, Čína, Tai-wan, Spojené Arabské Emiráty, Turecko, Poľsko, Česko, Slovensko, Ukrajina, Estónsko, Belgicko, Francúzsko, Veľká Británia, Taliansko a Nemecko. Okrem toho, že je skvelá DJka má zaujímavý koncept s erotickým podtónom. Využíva sporo odeté aj nahé gogo tanečníce, s ktorými provokuje davy ľudí.

Video:
Mirjami feat. Rob Dee - Sex & Sweat Pepino párty s Mirjami v Poľsku

mirjami
mirjami

CREEK SOUND

Je unikátne spojenie populárnej tanečnej hudby a elektrických huslí. DJ A-Z Best a Peter Orgován Vám zaručujú novú a netradičnú violin show, ktorá zaujme návštevníkov Vášho klubu. V spolupráci s producentom Matt De La Peet vydali singel s názvom Opera, s ktorým účinkovali na rôznych festivaloch a v kluboch na Slovensku, ale aj Maďarsku a Taliansku.

Video:
Matt De La Peet & Creek Sound – Opera ENJOY club Žilina

creek sound

Kúzelník Laco

Predstavujeme Vám majstra Česko-Slovenska v mikromágii, ktorý Vás profesionálnym prevedením kúziel so štipkou humoru dostane do nemého úžasu. Hodí sa na akýkoľvek typ eventu, kde sa dokáže predviesť krátkou stand-up comedy a následne predvádzaním mikromágie priami pred zrakmi návštevníkov.

Kúzelník Laco