info@rrproduction.sk +421 907 589 054

Tématické podujatia

HANGOVER

Jedna z najúspešnejších študentských party. Akcia sa nesie v štýle Las Vegas a filmu Hangover. Nájdete tu množstvo výzdoby od bannerov, rôznych tapiet v štýle automatov až po ruletu, tigra, Elvisa, bankoviek a rozhádzaného spodného prádla.

HANGOVER

Pepino párty

Pepino párty organizujeme už 5 rokov prostredníctvom portálu www.pepinoparty.sk. Na každé takéto podujatie zabezpečujeme produkty od spoločnosti Pepino v hodnote viac ako 300 €.

Pepino párty

BODYPAINT

Rôzne variácie akcií s maľovaním na tvár a telo. K dispozícií máme aj farby, ktoré svietia pod UV svetlom.

Bodypainting

BUNNY

Zajačikovská párty plná sexy dievčat v sexy kostýmoch. Na párty je možné rozdávať zajačie ušká. Často spájaná s Veľkonočnou tématikou, kedy je možné rozdávať aj veľkonočné vajíčka a pod.

BUNNY

CHRISTMAS

CHRISTMAS/ANGEL/DEVIL párty a rôzne variácie podujatí s vianočnou tematikou. Čertovica, kde je možné ľuďom rozdávať svietiace rožky. Anjelská párty, kde môžeme rozdávať svätožiary. Po prípade mikulášska, vianočná kde sa rozdávajú mikulášske čiapky a pod.

CHRISTMAS

HALLOWEEN

HALLOWEEN/VAMPIRO/SAW/KARNEVAL/ANONYMOUS/SCARY a rôzne variácie hororových párty. K dispozícií máme obrovský výber výzdoby a rôznych rekvizít na rozdávanie.

HALLOWEEN

HAWAII

Párty plná kvetovej výzdoby, hostesiek v bikinách alebo havajských sukniach. Ľuďom sa rozdávajú havajské vence alebo náramky, čelenky a pod.

HAWAII

ČINSKA

Krásna čínska výzdoba prevažne pozostávajúca z lampiónov, čínskych znakov a rôznych rekvizít. Akciu je možné doplniť o maskotov ako Kung fu pandu alebo tigricu. Štandardne na tejto akcii rozdávame aj sushi.

ČÍNSKA

MEXICKÁ

Výzdoba a kostýmy v mexickom štýle. Welcome drink alebo akciová tequila. Po stoloch sa rozdáva nachos.

MEXICKÁ

OKTÓBERFEST

Párty v štýle najznámejšieho bavorského festivalu. Rôzne variácie výzdoby, obdarené hostesky a čapované pivo.

OKTÓBERFEST

HOSPITAL

Párty, kde ľudí v clube vítajú sestričky a podávajú im welcome drink vo forme striekačiek. Rôzne variácie kostýmov, výzdoby, rontgenových snímkov a pod.

HOSPITAL

PIRÁTSKA PÁRTY

Pirátske kostýmy a výzdoba. Na rozdávanie máme pirátske čiapky, masky, pásky na oko. Nechýba ani samotný Jack Sparrow a jeho krásne pirátky.

PIRÁTSKA PÁRTY

SUPERHERO

Je založená na kostýmoch rôznych superhrdinov. Pre ľudí je možné rozdávať masky Iron man, Spiderman a Batman. Akciu je možné okoreniť rôznymi pyrotechnickými efektmi.

SUPERHERO

PARTY IN FLAMES

Základ akcie tvorí ohňová show. Je možné k nej pripojiť CO2 delá. Štandardne tu máme hostesky oblečené ako požiarníčky a fotostenu s požiarníckym autom.

PARTY IN FLAMES