Scandal agencySme spolumajiteľmi SCANDAL AGENCY pod ktorou organizujeme prevažne podujatia v štýle ladies night, ktoré su venované ženám. 


Najaktuálnejšie informácie na našich instagramových účtoch @scandal_agency alebo FB: Scandal agency

E-maily: info@rrproduction.sk

Tel: +421907589054 +421951646078SCANDAL tour 2022

So skupinou HOT MEN DANCE sme zorganizovali tour po Slovensku, ktorá bola vo všetkých mestách vypredaná! Viac ako 2500 žien v mestách Košice, Poprad, ŽIlina, Bánska Bystrica, Trenčín a Bratislava. 

Ladies night

Obrovský úspech majú podujatia venované dámam. Dva krát v roku organizujeme tour po Slovensku pričom najznámejšia je Len pre ženy tour, ktorá je každý rok VYPREDANÁ a zúčastní sa jej viac ako 1500 žien. 
  • Len pre ženy tour
  • MS sveta v pánskom striptíze
  • Clubové akcie
  • Rozlúčka so slobodou

MEN4QUEEN - Cesta okolo sveta 2020

So skupinou MEN4QUEEN a členmi skupiny DIRTYY BOYZZ sme zorganiovali úspešné turné, ktoré sa konalo v mestách Košice, Poprad, Nitra, Žilina, Bratislava a Trenčín. Dámy si mohli vychutnať profesionálnu tanečnú show s erotickým nádychom. Moderátor podujatia Tom Kave.

Fotoreport: Košice Poprad Nitra Žilina Bratislava Trenčín

Len pre ženy tour 2019

Tradične VYPREDANÁ Len pre ženy tour 2019 kde dámy potešili vystúpenia ako Backstreet boys, Fifty shades of shadow, Joker, Aquaman alebo legendárny Magic Mike. Na podujatí sa okrem slovenských zastupiteľov predstavili aj páni z Rakúska a Brazílie. Počas celého večera sa o dámy starali naši hostessi hore bez.

Fotoreport: Košice Poprad Žilina Nitra Bratislava

Majstrovstvá sveta v pánskom striptíze @Duo battle competition 2019

Najlepší z najlepších! Aj takýmto slovným spojením by sa dali nazvať účinkujúci MS v pánskom striptíze. Špecialitou tohto roku bolo, že páni sa predstavili netradične v duách. Dámy mohli vidieť účinkujúcich zo Slovenska, Maďarska, Poľska, Česka, Talianska a Francúzska.

Fotoreport: Košice, Žilina, Nitra, Bratislava

Len pre ženy tour 2018

Štandardne VYPREDANÁ tour, na ktorej sa predstavili okrem Slovákov aj páni z Talianska, Francúzska a z Kuby. Dámy si mohli vychutnať vzrušujúci večer plný horúcich tancov a jedinečných show. Nechýbal ani photoshooting alebo aj takzvaný lapdance - tanec pre dámu na stoličke.

Súkromná rozlúčka so slobodou - Pánsky striptíz

Rozlúčka so slobodou na vami vybranom mieste? Striptér príde priamo k Vám! Neodmysliteľnous súčasťou dámskej rozlúčky so slobodou je pánsky striptíz, pričom si môžete vybrať z našej ponuky tanečníkov. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať - TU